13. kolo - Mistrovské utkání 2. listopadu 2014 13:30
SK Slovácká Viktoria Bojkovice 0:4 Spartak Hluk
Sl.Viktoria Bojkovice-TJ Spartak Hluk 0:4

Ráz utkání udal vlastní gól Šišky, který již v 8. min. míč letící od rohového praporku nešťastně nasměroval pod břevno vlastní branky - 0:1. Ve 32. min. se po dalším rohu hostí ve spletité situaci v domácím vápně nejlépe zorientoval Botek, který dokázal prostřelit vše, co mu stálo v cestě - 0:2. O minutu později mohli domácí rychle zkorigovat stav utkání, ale po Dolinově střele Varga z malého vápna přestřelil prázdnou branku. A když se v posledních okamžicích první půle prosadil z pravého křídla přízemní křížnou dělovkou zcela volný hostující Dohnal, šlo se do kabin za krajně nepříznivého stavu pro Slováckou Viktorku - 0:3! Snahu o zvrat v utkání utnul hned dvě minuty po přestávce, ve 47. min. akrobatickou střelou uvnitř domácí šestnáctky opět Dohnal. Když se daří, tak se daří - 0:4. I když se následně domácí mužstvo snažilo výsledek alespoň zkorigovat, nebylo domácím hráčům přáno. Asi největší šanci měl Varga, který hlavičkoval zblízka jen do rukavic gólmana Fojtíka. Od ještě většího debaklu uchránil domácí tým několika skvělými zákroky v samotném závěru utkání kapitán Mendl. Zasloužené vítězství si Hlučané zkušeně pohlídali.