Zápasy
23. kolo - Mistrovské utkání 17. května 2015 16:30
Spartak Hluk 3:0 TJ Sokol Březolupy
TJ Spartak Hluk-TJ Sokol Březolupy 3:0

Úvod utkání zahájili domácí sérií vyložených šancí, kdy nejprve dobrá střela O.Machaly neskončila brankou, pak Martin Zalubil mířil z malého vápna hlavou do tyče. Hosté se jen bránili a něměli snahu ani nějak výrazně útočit. Další dobrou šanci měl Bihári či Zlínský, ale ani ty cestu do sítě nenašly. Skóre zápasu otevřel v 27´kapitán mužstva Ondřej MAchala, který dalekonosnou, tečovanou střelou zaslouženě otevřel skóre (1:0). Domácí nadále dominovali a nepuštěli hosty téměř z vlastnbí půle, Do další dobré šance se dral Dohnal, ale zase trefil tyč!. Druhou branku pak vsítil agilní Bihári, který se v 37´vřítil do pokutového území a střelou podél brankáře navýšil skóre (2:0).

Druhý poločas se snažili hosté s výsledkem něco udělat,ale dobře organizovaná obrana je do vážnější šance nepustila. Definitivní podobu výsledku pak dal Jan Dohnal v 59´, kdy tvrdou ranou k tyči uzavřel gólový účet utkání (3:0). Ke vší úctě k soupeři musíme konstatovat, že výhra domácích se rodila v pokldiné atmosféře a téměř ve tréninkovém tempu.