13. kolo - Mistrovské utkání 29. října 2016 14:30
Spartak Hluk 7:1 FS Napajedla
TJ Spartak Hluk-FS Napajedla 7:1

V sobotu 29.10.hrálo áčko Hluku proti ambicióznímu mužstvu Napajedel. Tak, jak je to u mužstva Hluku normální, začátek je vždy vlažný. V 15. minutě se po rohu dostál do dobré střelecké pozice Dohnal, který nezaváhal a vstřelil první branku domácích. Ve 24. minutě se de Radek Bihári prokličkoval obranou hostí a velmi krásnou a jednoduchou střelu poslal míč k tyči brankáře Bartoše. 2:0. I potom měli po rozích hlučané příležitosti,, které zaváněly brankou, ale nelze všechno v branku proměnit. Škoda, protože Lipotiho hlavička, nebo šance Dohnala, Martiše či Biháriho volaly po gólech Ve 30. minutě po nádherné akci zakončil své sólo O. Machala, a bylo to 3:0 . V 34. minutě Dohnal po rohu dotlačil balón po čtvrté do sítě a to už bylo pro Napajedla hrozivé skóre 4:0. Tato situace byla pro hosty skoro na ručník. Do druhého poločasu pak mužstvo Napajedel vstoupilo aktivně. jejich aktivita však končila na výborné domácí obraně. V 71. minutě hosté faulovali v pokutovém území a Jenda Dohnal dal z P.K. svoji třetí branku. 5:1. Už před tím šel sám proti brankáři Bartošovi, ale v souboji s ním neuspěl. Potom nešťastně při odkopu trefil Fojtík presujícího Zimčíka, pro kterého nebyl problém dostat míč do sítě. 5:1. V 76. minutě se dostal k míči Tomáš Martiš a jeho prudká střela skončila v síti mužstva hostů. I potom domácí hrozili prudkými útoky, ale závěr obstaral Radek Bihári, který z poloviny hřiště unikl hostující obraně a zvýšil na drtivých 7:1. Pokud to měl být souboj mužstev z čela tabulky, tak to dnes vyšlo jednoznačně pro mužstvo Hluku, které potvrdilo svoji suverenitu v podzimní části. Hlučané prohráli jediný zápas, a to v Nivnici. Byla to prohra jednak z důvodu absence některých hráčů, hlavně však proto, že jsme tento zápas hodně podcenili. Sestava: Fojtík, Kryl, Machala A., Lipoti, Galuška, Bihári, Kukla (Athang), Machala O., Martiš (Ševčík), Zalubil, Dohnal.