Tak jako skoro v každém zápase, tak i nyní se nám nepodařil vstup do utkání. Už ve 2.minutě utekl po pravé straně Šebák, nacentroval před branku, kde nekrytý Zámečník uklidil míč do naší sítě.1:0. Potom se hra vyrovnala, my jsme přebrali iniciativu apo standartce Červinky vyrovnal Kuřina.1:1. Zvýšili jsme tlak, ale domácí dorostenci ho ustáli, naopak mohli 2x skórovat, nejprve je vychytal David, který zlikvidoval pěkně kopnutý přímý kop a potom po rohovém kopu, 5. minut do poločasu, trefili domácí hlavou břevno. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1. Na hřiště nastoupili naši hráči po domluvě a instrukcích trenéra aktivněji, což vyústilo dvěma slepenými góly střídajícího Bukvice,v 53. a 55. minutě, po chybách domácí obrany.1:3. Tímto okamžikem bylo však o utkání rozhodnuto. Domácí se sice snažili s utkáním něco udělat, ale naši hráči si taktickou hrou už výsledek pohlídali. Výborný výkon podal i rozhodčí Petr Zpěvák.

Sestava: David, Blaha, Prudík, Vozár, Otrusiník (Pham), Machala, Ševčík (Bukvic),Červinka, Kužela, Fruhauf, Kuřina. Na střídaní byli ještě zraněný Baroň a Gašek