V neděli 7.5. hrál dorost zápas krajského přeboru Zlínského kraje s mužstvem Slušovic. První poločas se odehrával většinou mezi pokutovými územími a žádné mužstvo si nějakou šanci nevytvořilo. Byl to takový urputný boj. Do druhého poločasu vstoupili Slušovice lépe a získali mírnou převahu, ale v útočné fázi byl jaloví. Domácí obrana v čela s Barońěm a Vozárem pracovala spolehlivě. Když vystřídal Bukvic Fruhaufa a Blaha Machalu Miroslava, došlo ke zlepšení i v útočné fázi. v 71. minutě se dral do výhodné pozice Bukvic a před brankářem hostů byl zezadu faulován. Pokutový kop proměnil Červinka. 1:0. v 75. minutě šel sám na brankáře Tomáš Ševčík, po pěkném vysunutí Bukvicem, ale brankář jeho nedůraznou střelu vyrazil. V 79. minutě to byl opět Tomáš Ševčík, který se dostal sám před hostujícího brankáře, ale ani na podruhé se mu nepodařilo náskok zvýšit. Zápas byl tak až do konce zápasu velmi napínavý, ale za posledních 30. minut si domácí dorostenci výhru zasloužili. Sestava: David, Otrusiník, Baroň, Vozár, Prudík, Machala M. (Blaha), Ševčík ( Penk), Kuřina, Červinka, Kužela (Pham), Fruhauf (Bukvic)