Zápasy
30. kolo - Mistrovské utkání 1. května 2012 16:30
Spartak Hluk 1:0 Dolní Němčí
Vydřené,ale zasloužené vítězství

V dlouho očekávaném regionálním derby povodí Okluka se sešlo v ochozech v prvomájový čás téměř 600 diváků,kteří viděli bojovné a vcelku zajímavé utkání.

Po úvodním oťukávání z obou stran začali mít navrch Spartakovci, byli dříve u míče a jejich kombinace spád a náboj.Již ve 3´se probil do vápna mladík Masařík,ale jeho střelu brankář Kadlček vytěsnil.Následovaly tvrdé a zajímavé střely v podání A.Machaly či Zlínského,ale brankář byl opět pozorný. Hosté hrozili sporadicky jen z brejků,ale zato téměř vždy tyto akce končily rohem. Ovšem je zahrávali velmi špatně a tak se k bezprostřednímu ohrožení Fojtíkovi svatyně nedostali. Domácí nadále diktovali tempo hry a hosty tlačili do defenzívy. V 17´měl dobrou šanci opět Zlínský,ale nedal. V 27´provedl stejný hráč sólo ala ,,argentinský kouzelník Messi",udělal z obranců Dol.Němčí sloupy,ale střílel nepřesně.Za aktivitu byli domácí odměněni ve 32´, kdy si centrovaný míč od Martina Zalubila zpracoval přesně na vápně Masařík a podél brankáře spustil gejzír radosti v hlucké ,,ZELNITZ aréně" (1:0). Hosté znova jen spoléhali na brejky a po jednom z nich,kdy udělal chybu Fojtík již chtěl Martin Krchňáček zakončovat, ale tak dlouho otálel až byl zblokován.

Druhá půle měla stejný scenář jako první,jen s tím rozdílem, že domácí již tolik zajímavých situací neměli a hosté zatlačili až v závěru zápasu,kdy vrhli vše na jednu kartu. Domácí odolali a připsali si tak premiérové vítězství v jarní části KP.

Domácí
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Jan Machala - - - -
Ondřej Machala - - - -
Zdeněk Tinka - - - -
Igor Hrdina - - - -
Hosté
-