25. kolo - Mistrovské utkání 19. května 2012 16:30
Vigantice 4:0 Spartak Hluk
Veterán Mucha řádil
Domácí posílil do existenčního boje i exligový veterán Mucha a to mělo blahodárný vliv na hru Vigantických. Domácí od úvodu hýřili aktivitou a mohli jít již v 8.minutě do vedení,kdy hlavičku Muchy směřující již do branky obránce hostí rukou odvrátil,ale sudí Valčík měl jiný názor. Hlučané se z tlaku vymanili v 25.minutě kdy agilně hrající Zelinka tvrdou ranou vyprášil rukavice brankáře Slováka.Ovšem hned z protiútoku se domácí ujali vedení,když z pravého křídla nacentroval Náměstek a Štreit byl na první tyči správně důrazný a zavěsil (1:0). Do konce I.půle se nic zásadního již nestalo. Druhá půle zastihla hostí v nedbalkách a domácí toho náležitě využili,kdy se poprvé ukázal Mucha a své sólo zkušeně zakončil (2:0). O pár minut později si opět tentýž hráč naběhl na odražený míč,zachoval chladnou hlavu a skóroval po třetí (3:0).Od tohoto okamžiku bylo rozhodnuto.Tečku za vydařeným utkání pro domácí udělal v 86.minutě chytrou tečí Štreit (4:0)