Zápasy
Přátelské utkání 1. března 2013 18:00
Spartak Hluk 0:2 FK Boršice
TJ Spartak Hluk-FK Boršice 0:2

Hlučané nastoupili proti vedoucímu celku KP bez kanonýra Dohnala a nutno si přiznat, že jeho důraz a přímočarost tentokrát v zápase chyběla. Utkání začali mírnou aktivitou Hlučané, kteří se častěji snažili zdolat obranu Boršických, ale Ti byli vždy na místě. Nejprve měl dobrou příležitost Zlínský, ale jeho tvrdá střela neohrozila brankáře Remeše. O malou chvíli se dral do šance Zelinka, ale jeho pokus přerušil diskutabilním zákrokem obránce po kterém mohla být pískána penalta. Boršičtí se rozjížděli pomaleji, ale prakticky z první šance udeřili, kdy nedůraz v obraně potrestal Klvaňa a hlavou přehodil Fojtíka. Spartakovci se nevzdávali a byli lídrovi více než důstojným soupeřem, ale Ti měli ve svém středu šikovné,rychlé a kompaktní hráče, kteří využívali každou příležitost k zaútočení. Jednu takovou využil Mikulčík, který dostal střílený centr téměř až z brankové čáry a sám před brankářem skóroval.

Druhá půle začala opět mírným náporem Hlučanů, ale obrana hostí byla na místě. V posledních minutách měl dobrou šanci Masařík, ale po střele která skončila na tyči nedokázal dopravit míč skoro do prázdné branky ! Hlučané nezklamali a byli Boršickým více než vyrovnaným soupeřem.

Sestava: Fojtík-Horák Z.,Penner,Říha,Machala J.,Miroš,Machala O.,Botek,Zelinka,Zalubil Ma.,Zlínský--Hrdina,Masařík,Bachánek

Domácí
-
Hosté
Branka 15. Klvaňa Dušan ml.
Branka 31. Mikulčík Lukáš