17. kolo - Mistrovské utkání 8. května 2013 16:30
Spartak Hluk 7:0 FK Příluky u Zlína
TJ Spartak Hluk - FK Příluky 7:0

V dohrávce 17.kola na svátek osvobození přijeli hosté z Příluk pouze s 11 hráči do pole bez náhradníků a tak se dalo očekávat, že bez střídání nevydrží dlouho se silami. Domácí začali impozantně a hned ve 2´ potáhl míč rychlík Zelinka, předložil Zlínskému, který v pohodě dorážel - 1:0. Domácích hned bylo plné hřiště, chvílemi si dělali co chtěli a přišla druhá branka po střele O.Machaly - 2:0. O chvíli později se tvrdou střelou prosadil Bihári - 3:0. Poté se vtipně na hranici pokutového území uvolnil Zlínský a přesnou ranou k tyči zvýšil na 4:0.Hosté měli za celou první půli pouze střelu Vlčka, kterou brankář Fojtík lapil, jinak se pouze bránili. Druhou půli načal gólově opět Zlínský, který dovršil hattrick - 5:0. Pak dostali šanci domácí zahrávat PK po faulu na pronikajícího Biháriho a řízený bek Jožka Říha se nemýlil - 6:0. Poslední branku v gólové přestřelce udělal zřejmě po nacvičené spolupráci dvojice Penner-Machala O. posledně jmenovaný - 7:0. Další pokutový kop zahrávali domácí po ruce jednoho z obranců Zelinkou, ale ten nemířil přesně. Hosté v závěru podnikli pár výpadů do obrany a snažili se dát čestný gól, ale hlucký Casillas byl na místě. A tak přišlo zcela zasloužené vítězství domácích v krásném,májovém,svátečním odpoledni.