Zápasy
9. kolo - Mistrovské utkání 6. října 2013 15:00
Spartak Hluk 1:0 TJ Dolní Němčí
TJ Spartak Hluk-TJ Dolní Němčí 1:0

Okresní derby přilákalo do ochozů ,,Hlucké arény" pěknou diváckou návštěvu.Od úvodu utkání měli domácí územní převahu, ale do zakončení se přes zhuštěnou obranu nedostávali. Hosté hrozili převážně z rychlých výpadů do obrany, ale ta stála na pevných nohách. První velkou šanci měl až v závěru poločasu Bihári, ale střílel mimo tyče Hájka.

Druhá půle začala ofenzivnbí smrští Hlučanů a hned se taky radovali z branky. Botek přistrčil míč Zalubilovi, který šel sám na Hájka, ale jeho střelu brankář vyrazil před sebe a smolně nastřelil opět Zalubila od kterého míč doskákal do branky (1:0). Domácí byli nadále lepším týmem a další šanci měl Dohnal, který již střílel branku, ale na branové čáře zasáhl hostující hráč a míč vykopl. Další ,,loženku" měl dlouhán Jurásek, ale v padajícího brankáře neobhodil. Hosté se bránili a občas vyráželi k brejků, ale domácí defenzíva pracovala jako dobře namazaný stroj dirigovaný zkušeným Pennerem.Největší šanci měl na kopačce Krchňáček, ale vysoko přestřelil. Pak již domácí v poklidu udrželi těsnou, ale zcela zaslouženou výhru nad jedním z fotbalových rivalů.