10. kolo - Mistrovské utkání 13. října 2013 14:30
Spartak Hluk 5:0 TJ Sokol Ořechov
TJ Spartak Hluk - Sokol Ořechov 5:0

V dalším domácím utkání přivítali Hlučané celek Ořechova, kterému se start do sezóny vůbec nezdařil a tak fanoušci očekávali jednoznačné utkání.

Začátek zápasu však tak vysokému vítězství vůbec nenasvědčoval. Když poslal Jožka Říha malou domů Fojtíkovi, tak všem divákům zatrnulo. Hosté však nedokázali trefit odkrytou branku a stálo při nás i velké štěstí.

Ve 25. minutě jsme kopali rohový kop a v pokutovém území se nejlépe orientoval Penner, který tak poprvé překonal brankáře Ořechova Kuchaře. Potom přišla slabší chvilka na Sašu Machalu, který po druhé v zápase vystrašil svou pomalou malou domů jak brankáře Fojtíka, tak i diváky. V 35. minutě po centru do pokutového území si vybral dobré místo Ondra Machala a dal na 2:0. Druhý

poločas jsme začali velmi dobře. Ve 49.minutě po krásném centru Biháriho nekompromisně skóroval hlavou čahoun Jurásek. V 54. minutě se nádhernou střelou z hranice šestnáctky trefil Martin Zalubil a v 60. minutě na závěrečných 5:0 upravil Botek. Do konce utkání jsme si i  nadále udržovali herní převahu a jen štěstí na straně Ořechova zabránilo vyššímu skóre. Domácí zvítězili zcela zaslouženě a dotáhli se na vedoucí celek Dol.Němčí jen na 2 body.