13. kolo - Mistrovské utkání 1. listopadu 2013 18:30
SK Baťov 1930 0:1 Spartak Hluk
SK Baťov 1930-TJ Spartak Hluk 0:1
Netradičně v pátek a pod umělým osvětlením sehráli Hlučané další mistrovské utkání. Soupeřem jim byl ambiciózní celek Baťova ( býv.Jiskra), která hraje své zápasy na nově vybudovaném sportovním areálu. Hosté hned od začátku dali jasně najevo, že jejich vedení není náhodné. Vtipně kombinovali a dostávali se do šancí ovšem koncovka byla jalová. Skóre utkání otevřel v 15´Bihári, který se snažil jednoho z obránců obelstít kličkou, ale nakonec se rozhodl pro tvrdou a přesnou střelu, která na mokrém povrchu zapadla k tyči do sítě (0:1). Hosté nadále udávali tempo hry, to domácí se snažili hrozit z rychlých brejků k čemuž využívali své mladé a hbité hráče. Po jednom úniku vstřelili domácí branku, ale nebyla pro ofsajd uznána. Stínem prvního poločasu bylo nucené střídání playmakera Botka, kterého trápil zadní,stehenní sval. Od tohoto okamžiku hosté polevili v napadaní a začali se stále více osmělovat domácí. Tutovku jim následně zmařil hostující gólman Fojtík. Druhý poločas domácí začali hosty mírně přehrávat a tlačit se do šancí, ale obrana byl pozorná. Na hřišti však začínalo přibývat nervozity a hráči se tak plně nesoustředili na fotbal. Domácí fanoušci dosti vulgárně až trapně uráželi hostujícího hráče Biháriho, ketrý v Otrokovicích bydlí a žačali řešit spory z minulosti. Následně byl před koncem vyloučen po ČK O.Machala a hra se úplně vytratila. Po odchodu do kabin došlo ještě k incidentu, kdy domácí HP napadl hráče Biháriho spolu s jedním fanouškem. Následně mělo utkání ještě dohru v kabině rozhodčích do čehož se vložil rádoby delegát Gloser.