Zápasy
Přátelské utkání 2. února 2014 12:00
Spartak Hluk 1:2 SK Ostrožská Lhota
TJ Spartak Hluk-SK Ost.Lhota 1:2

Hned v prvním kole zimního turnaje se zrodil nečekaný výsledek. Ostrožská Lhota zvládla vstup do turnaje nad očekávání a porazila lídra I. A třídy Hluk. Favorit zápasu i celého turnaje sice podle očekávaného scénáře za neustálého deště diktoval tempo hry, jenže jeho hře chybělo to nejpodstatnější branky v síti Lhoty. Když už byl gólman překonaný, tak míč skončil na tyči jako v případě střely Botka. Překvapivě tak zahřmělo na druhé straně, pět minut před odchodem do kabin poslal Lhoťany do vedení Fantura 0:1. Po obrátce se obrázek hry příliš nezměnil. Hlučané útočili, ale naráželi na dobře organizovanou obranu Lhoty. Co prošlo, to pochytal Šicha, který skvělými zákroky držel svoje parťáky nad vodou. Kapituloval pouze jednou, když ho šikovně přehodil Dohnal 1:1. Definitivní rozuzlení přišlo osm minut před koncem. Za faul hluckého beka Jana Machaly na Jurčeku se kopala penalta, kterou s jistotou proměnil nejlepší hráč na hřišti Pešík 1:2.

Ani jedno mužstvo nenastoupilo v kompletní sestavě. Na straně Hluku chyběl kanonýr Martin Zalubil a pro virózu zůstal jenom mezi diváky Štěpán Jurásek. Ze stejného důvodu scházel Lhotě Přemysl Radoch :-)

Hluk: Fojtík J. Machala, Penner, A. Machala, Horák Biháry, Šimčík, O. Machala, Botek Dohnal, Zlínský. Střídali: Miroš, Křen. Trenér: V. Uhlíř.

Domácí
-
Hosté
-