20. kolo - Mistrovské utkání 4. května 2014 16:30
TJ Nedachlebice 3:2 Spartak Hluk
TJ Nedachlebice-TJ Spartak Hluk 3:2
V neděli 4.5.2014 hrálo první mužstvo Spartaku Hluk svůj mistrovský zápas v Nedachlebicích. V prvním poločase byli naši hráči jednoznačně lepším mužstvem a také jsme se dostali do dvougólového vedení. Nejdříve Dohnal ve 12. minutě křížnou střelou vstřelil první gól a potom předvedl svoji brilantní techniku Biháry, který zvýšil v 25. minutě na 2:0. A to ještě jednou přistal míč na spojnici tyče břevna domácí branky, ale odrazil se do pole. Ve 40. minutě domácí Brzica vystřelil z dobrých 30 metrů, a to ještě od autové lajny, a trefil spojnici břevna a tyče tak, že se míč odrazil do branky. Stav po prvním poločase byl 2:1 pro nás. Druhý poločas začali domácí lepší, ale pořád jsme si udržovali mírnou převahu, až přišla 57. minuta a střela domácího Haše skončila v růžku naší branky. Zápas se rozhodoval o několik minut později. Saša Machala založil útok a před domácí šestnáctkou byl faulován zezadu (na žlutou kartu), ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Během hry pronásledovali rozhodčího jak Saša, tak i Zdena Botek slovními výčitkami. Rozhodčí pak následně odpískal faul proti nám. Zdena neustále diskutoval s rozhodčím Surovcem z Valašských Příkaz, až mu udělil druhou žlutou kartu a poslal ho ze hřiště. Od této doby pak byli domácí v převaze, ale i my jsme v deseti měli nějaké šance. V 80. minutě napřáhl z 25 metrů domácí Haša a opět nevídanou střelou do růžku naší branky dal třetí branku domácích. Mohli jsme možná i dříve poslat čerstvé hráče pokusit se o vyrovnání. To měli v závěru na noze jak Dohnal, tak i Zalubil.