Zápasy
6. kolo - Mistrovské utkání 14. září 2014 16:00
Spartak Hluk 0:3 TJ Sokol Újezdec
TJ Spartak Hluk-TJ Sokol Újezdec-Těšov 0:3

Domácí, nabuzeni výhrou v Nivnici,chtěli vyhrát i nad posíleným celkem z Újezdce, který do svých řad angažoval střelce Lopraise z Vracova.

První půle byla oboustranně opatrná, kdy ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. Za zmínku stojí snad jen hlavička Veleckého nad. Po chvíli začali být aktivnější domácí a ohrožovali hostující svatyni ztřeženou velezkušeným Konečným. Poprvé jej vážně prověřil Penner, ale letící míč gólman zkrotil. V 36´přišel první gólový moment domácích, kdy přesný pas A.Machaly směřoval na Biháriho, který z první vystřelil, brankář míč s námahou vyrazil a následná dorážka Miroše však již byla nepřesná. Vzápětí střílel tvrdě opět Miroš, ale Konečný byl opět na místě. Nutno podotknout, že hosty opravdu podržel. V 45´měli gólovou šanci hosté Slintákem, ale Fojtík vyrazil na roh.

Po změně stran hosté zvýšili aktivitu a uděřili. V 60´po velmi sporně odpískaném faulu zahrávali hosté volný kop od postranní čáry na dlouhána Kobzinka, který jej hlavou pod břevno umístil do sítě (0:1). Srovnání stavu měl na kopačce Botek, ale trefil jen tyč ! Domácí tento moment otřásl a začali být nervózní, což podporoval i velmi slabý HR, který v 83´ neposoudil domácí offside systém,v šanci se ocitl Slinták a překonal Fojtíka (0:2). S domácími začali cloumat emoce a místo hry se věnovali diskuzím. Této situaci ještě dom konce zápasu využili Újezdčtí a vstřeili třetí branku Lopraisem v 90´ (0:3). Pro domácí je výsledek velmi krutý, ale pokud nepromění ani ty nejvyloženější šance, tak nemůžou vyhrát.

Domácí
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Jan Machala - - - -
Ondřej Machala - - - -
Hosté
-