Přátelské utkání 21. března 2015 15:00
FC Morkovice 0:3 Spartak Hluk
FC Morkovice-TJ Spartak Hluk 0:3

V sobotu 21.3 zajíždělo naše áčko do Morkovic, kde se utkalo s účastníkem KP Zlínského kraje a vyhrálo zcela po zásluze 3:0. Domácím sice scházeli Bombicz, Škrdlík, Rozsypal a Drápal, našim pak opora Penner,Botek či Zlínský.

Mužstvo odjíždělo s 11 hráči a počítalo se s tím, že se nikdo nezraní. To se stalo už v 1. poločase, kdy si po tvrdém zákroku domácího hráče poranil krk Galuška. Bylo štěstí, že se na utkání přijel podívat Zdena Horák na kole. Jeho rozcvička přes Bunč se mu pak hodila a ve 2. poločase, kdy zraněného Galušku vystřídal. Už v 5. minutě trestný kop Saše Machale z poloviny hřiště našel ve vápně Michala Galušku, který si míč perfektně zpracoval a vstřelil první branku utkání. Naše mužstvo mělo v 1. poločase mnoho šancí na zvýšení náskoku, ale ani vyložené šance Machaly, Biháriho nebo krásný lob Dohnala v síti domácích neskončily. Ve 2. poločase se přitvrdilo proto, že rozhodčí byl nejslabším článkem celého utkání. V 70. minutě našel Bihári v pokutovém území Dohnala, ten si zpracoval míč na prsou a vstřelil druhou naši branku. V 75. minutě podnikli výpad Dohnal s Bihárim, Jan poslal ideální míč Radkovi do běhu, ten obešel i brankáře a vstřelil třetí gól. Utkání se pak už jen dohrávalo. Domácí si sice snažili, ale naše obrana byla tentokrát velmi pevná. Překvapil hlavně Zalubil na postu stopera ve dvojici se Sašou Machalou. Sestava: Fojtík, Šimčík, Machala A., Zalubil, Machala J., Bihári, Dohnal, Machala O., Galuška (Horák Z.), Masařík, Athang.

A nyní nás už čeká v 1. jarním kole posilami nabité mužstvo Strání na jeho domácí půdě.