Zápasy
19. kolo - Mistrovské utkání 26. dubna 2015 16:00
TJ Sokol Újezdec-Těšov 3:0 Spartak Hluk
TJ Sokol Újezdec-TJ Spartak Hluk 3:0
V souboji dvou mužstev z čela tabulky viděla slušná divácká návštěva opatrný úvodní I.poločas, kdy ani jedno mužstvo si nevytvořilo vyloženou šanci. Domácí zahrozili jen náznaky šancí od Veleckého či Lopraise, hosté neměli téměř žádnou. Přesto udeřili domácí, kdy se po rohu trefil hlavou Mařica (1:0). Hosté se snažili, ale pozorná domácí obrana je do ničeho nepustila. Ve druhé půli se hosté snažili vyrovnat, ale domácí podnikali rychlé brejky do jejich otevřené obrany, které dokázali využít Veleckým v 63 ´(2:0) a 74´ (3:0). Spartakovci hrozili převážně ze standartek, které zahrával exligový Penner, ale ty cíl do sítě nenašly. Hlučané herně zklamali a nedokázali navázat na kvalitní výkon s Nivnicí.