21. kolo - Mistrovské utkání 10. května 2015 16:30
TJ Sokol Mladcová 0:4 Spartak Hluk
Sokol Mladcová-TJ Spartak Hluk 0:4
V májovém, nedělním odpoledni zajížděli hlučané na předměstí Zlína, do Mladcové na hřiště, které je na samém kopci a je odtud krásný výhled na krajské město. Zápas začali aktivněji hosté, ale domácí byli živější a aktivnější v přechodu do útoku a kombinaci, ale jejich pokusy nenacházeli cíl a to hostující branku. A tak vedení se nakonec ujali fotbalovější hosté, kdy střílený,tvrdý centr ze strany od Galušky zapadl do sítě (0:1). Hlučané ovládli hru, kdy dominovala převážně obrana, skvěle dirigovaná Penym alias Pennerem. Navýšení skóre zařídil štírek a hračička Bihári, který byl důrazný v napadání, vystihl malou domů soupeře,udělal kličku brankáři a v pohodě skóroval (0:2). Domácím nelze upřít snahu, ale na dobře takticky hrající hosty prostě neměli. Poločasový result výsledku dal opět Bihári po pěkné kombinaci s kapitánem Machalou Ondřejem (0:3). Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako skončil první. Hosté lépe kombinovali a vůbec nepouštěli domácí do zakončení a naopak sami udeřili počtvrté, kdy pěknou kombinaci Masaříka zakončil mazácky,střelou k tyči čerstvý ženáč Michal Galuška (0:4). Výhra hostí je naprosto zasloužená a jak podotkl věrný fanoušek a exbafuňář Tonda Zlínský bylo to vůbec první vítězství Spartaku na Mladcové.