24. kolo - Mistrovské utkání 31. května 2015 16:30
Spartak Hluk 5:0 FK Jaroslavice
TJ Spartak Hluk-SK Jaroslavice 5:0
V téměř letním, nedělním odpoledni se sešla pod hluckou tvrzí solidní divácká návštěva a viděla v první půli zodpovědný,defenzivní výkon hostů přes jejich obranu se nemohli Spartakovci dlouho prosadit. Dobré příležitosti měli Zlínský či Bihári,ale neuspěli. Změnu skóre se věrní diváci dočkali až na konci poločasu, kdy pohlednou akci Biháriho zakončil Galuška alias Megi (1:0). Druhý poločas se nesl zcela v režii domácích,kdy na rozdíl dvou branek zvýšil střelou z hranice vápna Bihári (2:0). Krásnou pohlednou akci předvedl Jenda Dohnal, který se s míčem ve vápně obtočil kolem obránce a tvrdou ranou pod břevno dal třetí branku (3:0). Hosté se snažili podnikat brejky, ale domácí obrana pracovala spolehlivě. Chvilku vzrušení přinesla 70´, kdy se hosté dožadovali odpískání PK po nastřelené ruce ve vápně jednoho z domácích obránců. Podruhé v utkání se prosadil Galuška nádhernou střelou pod břevno (4:0). Dílo zkázy pro hosty pak dokončil benjamínek Athang, který dorazil střelu do sítě po předcházející tvrdé ráně kapitána Machaly (5:0). Kvalitní a zodpovědný výkon přinesl Hlučanům zasloužené 3 body.