Zápasy
24. kolo - Mistrovské utkání 7. června 2015 16:30
FC Kvasice 1:2 Spartak Hluk
FC Kvasice-TJ Spartak Hluk 1:2

V neděli 7.6.2015 odjíždělo první mužstvo k předposlednímu zápasu této sezóny na horkou půdu do Kvasic. Odjezd byl trochu smůlovatý, protože se zapomněla taška s kopačkami některých hráčů. Zdrželi jsme se tak čekáním na „Rohlíku“ u policajtů a do Kvasic jsme přijeli v 16.00 hodin (taška byla dopravena jednou slečnou). Domácí poslední dva zápasy, doma s Dolním Němčím a V Bojkovicích, vyhráli vždy 1:0, takže pomýšleli na úspěch. Měli co dohánět, protože naše mužstvo před tím v pěti mistrovských zápasech ještě neporazili a neuhráli ani remízu. Už prvním útokem jsme zahrozili, když po úniku Biháriho jsme měli šanci dorážkou. Domácí se sice snažili, ale naše mužstvo pracovalo velmi dobře. Ve 20. minutě si domácí obrana nerozuměla s brankářem a toho využil Honza Dohnal, který vstřelil naši vedoucí branku. Nadále jsme si udržovali převahu a další vyloženou šanci neproměnil Dohnal. Naše obrana v čele s Fojtíkem pracovala velmi dobře, a tak kromě menšího tlaku v závěru, si domácí nevytvořili ani náznak šance. Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním změnit výsledek. Přitvrdilo se, a rozhodčí Dujíček začal trestat zákroky, které v I. poločase nechával. Za dva banální a také diskutabilní zákroky to odnesl Petr Šimčík. Bylo vidět, že rozhodčí chce domácím trochu pomoci. Domácí tak začali útočit, ale nechávali otevřené vrátka v obraně, čehož využívali naši hráči v čele s nejlepším hráčem na hřišti Janem Dohnalem a rychlonohým Bihárim k nebezpečným brejkům. Svoji šanci promarnil také Masařík. V 80. minutě jsme dočkali branky, to se prosadili v brejku Bihári s Dohnalem, který po akci Radka vstřelil svůj druhý gól. Když už se zdálo, že utkání skončí 2:0, využili domácí trmy-vrmy v našem pokutovém území a vstřelili česnou branku. Naprosto zasloužené vítězství po velmi dobrém výkonu celého mužstva. Sestava: Fojtík, Šimčík, Machala A., Zalubil, Machala J., Bihári, Botek, Machala O:, Masařík( Athang), Dohnal, Galuška.