3. kolo - Mistrovské utkání 23. srpna 2015 17:30
Spartak Hluk 5:0 TJ Dolní Němčí
TJ Spartak Hluk-TJ Dol.Němčí 5:0

V krásném,nedělním odpoledni zavítala pod hluckou tvrz početná divácká kulisa,která byla zvědavá na derby utkání dvou odvěkých rivalů.

První půle se nesla v bojovném duchu, kdy oba celky dobře bránili a nepouštěli se vzájemně do šancí. I když domácí měli častěji míč na svých kopačkách nemohli se dlouho prosadit. Až přišla 31´, kdy se poprvé v domácím dresu prosadila posila Smělík střelou podél vybíhajícího brankáře Hájka (1:0). POločasový result dal Galuška střelou z přímého volného kopu, která zapadla do sítě (2:0)

Druhá půla již byla zcela v režii domácích, kteří nejrpve zvýšili náskok z PK, kdy autorem byl Bihári (3:0) a pak přišla velká chvíle okresního rozpočtáře Jendy MAchaly, který nádhernou centro-střelou překvapil zkoprnělého hostujícího gólman (4:0). Branka Jendu tak zaskočila, že se nedokázal ani radovat :-). Zmar hostí dokonal vlastní brankou Stojaspal (5:0). Výkon domácích byl hlavně ve II.půli excelentní a po právu tak okupují 1.místo tabulky 1.A třídy sk.B