6. kolo - Mistrovské utkání 13. září 2015 16:00
TJ Nedachlebice 3:2 Spartak Hluk
TJ Nedachlebice-TJ Spartak Hluk 3:2

Na půdu Nedachlebic odjížděli Hlučané v roli favorita, ale domácí museli již konečně bodovat, aby navýšili již tak chudé bodové konto.

Domácí začali aktivně, měli míč častěji na svých kopačkách a snažili se ztéci Fojtíkovu branku. Hosté působili malátným dojmem, kdy míč v útoku vůbec nepodrželi a dávali tak šanci domácím. Jejich šance či střely však nemířili přesně. Spartakovci neměli téměř žádnou šanci v I.půli.

Druhý poločas udeřili Nedachlebičtí, kdy se krásně z přímého kopu trefil kanonýr Faldyna (1:0). Hosté nadále působili matným dojmem a nebyli schopni si kloudně přihrát.O nějaké souhře či kombinaci nemohla být ani řeč. Druhou branku vsítil rovněž Faldyna, který dorazil do sítě míč, který nešťastně vypadl Fojtíkovi z rukavic (2:0). Hosté byli zralí na ručník a třetí ,,hřebíček do rakve" zatloukl Bartoš po špatné malé domů Galušky (3:0). Hosty až tato branka probrala a snažili se utkání zdramatizovat. Na hřiště nastoupil bijec Zlínský,který vystřídal Masaříka a hlavou tečoval centrovaný míč do sítě a snížil (3:1). Hosté se stálenevzdávali,přitlačili domácí na jejich polovinu a chtěli s výsledkem něco udělat. Na rozdíl jedné branky snížil Smělík (3:2),ale vyrovnat se hostům už nepodařilo. Herní a výsledký kolaps mohou Spartakovci odčinit již tuto neděli proti Bojkovicím.