9. kolo - Mistrovské utkání 4. října 2015 15:00
Spartak Hluk 2:1 TJ Osvětimany
TJ Spartak Hluk-TJ Osvětimany 2:1 PK
V dalším domácím utkání chtěli Hlučané odčinit předchozí výsledkový nezdar na půdě nováčka z Vlčnova. Úvod zápasu však patřil hostům, kteří byli více na balonu a snažili se ztéci Fojtíkovu svatyni. Hra se postupně vyrovnala a odehrávala se převážně ve středu hřiště. Stínem I.poločasu však bylo ošklivé zranění A.Zlínského, který si pochroumal vazy v lokti a musel být převzene do nemocnice. Druhá půle začala větší aktivitou Spartakovců, kteří po průniku Biháriho do pokutového území a faulu na něho zahrávali PK a sám postižený se nemýlil (1:0). Ovšem srovnáno bylo vcelku záhy kdy po chybě domácí obrany skóroval Sychra (1:1). V dalším průběhu utkání měli dobré příležitosti domácí a to konkrétně 2x Smělíkem, ale neuspěli. Utkání tak dospělo k pokutovým kopů ve kterých byli úspěšnější domácí a připsali si tak bonusový druhý bod.