10. kolo - Mistrovské utkání 17. října 2015 14:00
Sokol Mladcová 0:1 Spartak Hluk
Mladcová-Hluk 0:1
V sobotu 17.10 zajíždělo hlucké áčko do Mladcové v docela oslabené sestavě. Z různých důvodů scházeli Fojtík, Machala A., a Botek. Přesto mužstvo bojovalo již od prvních minut. Ve 2. minutě dostal přihrávku do běhu Masařík, který se řítil na domácího Zapletala v brance, ale neuspěl. O chvíli později neuspěl v samostatném úniku ani Bihári. Tomu se však podařil v 18. minutě únik po pravém křídle, udělal si kličku doleva a prostřelil domácího brankáře Zapletala 0:1. Domácí se nedostávali k brance Bachana, protože obrana pracovala spolehlivě. Taktickou hrou jsme udrželi stav prvního poločasu utkání 1:0. Do druhého poločasu vletěli domácí s velkým úsilím, velkou bojovností se snažili o vyrovnání. K tomu jim pomáhal i rozhodčí Mičkal, který trestal sebemenší styk našeho hráče s domácím odpískaným faulem a když fauloval domácí hráč, nechal hře volný průběh, a pokud si někdo z našich hráčů stěžoval, byl odměněn žlutou kartou. Naše obrana v čele s Bachanem odolávala tlaku domácích. A z tohoto tlaku se rodily naše šance, zejména Radek Bihári měl nejméně tři šance na zvýšení náskoku. Bohužel, nepodařilo se mu je proměnit. Domácí ohrozili nebezpečně naši branku snad jedinkrát. Zaslouženě jsme vyhráli, díky bojovnosti a velkému zaujetí pro hru. Je nutné vyzdvihnout hlavně výkon Martina Zalubila, který šel na hřiště po 12 hodinové směně v Autopalu a patřil k oporám a hlavním pilířům mužstva: Sestava: Bachan, Šimčík, Chytil R., Zalubil, Machala J., Bihári, Galuška, Smělík, Minařík (Botek), Jurásek, Masařík. A.Z.