21. kolo - Mistrovské utkání 15. května 2016 16:30
Spartak Hluk 4:2 TJ Vlčnov
Zasloužené vítězství v derby

V neděli 15.5. hrálo áčko derby zápas s Vlčnovem. Utkání začalo pro naše barvy velmi úspěšně. Hned ve 2.minutě si z obranou Vlčnova pohrál Šipka a z úhlu pak překonal brankáře Chvojku. V 8. minutě pronikl do pokutového území Martiš, jeho střelu Chvojka vyrazil, ale Martiš pohotově dorazil na 2:0. Když v 10. minutě měl znovu Martiš tutovku, tak už takové štěstí neměl. Tentokrát byla štěstěna na straně Chvojky. Teprve pak se vlčnovjané trochu probrali a hru vyrovnali. Šanci si však nevytvořili. Přišla však 40. minuta a na centr z pravé strany Saša Machala nedosáhl, míč se dostal k volnému Salayovi, pro něho už nebyl problém zasunout míč do prázdné branky. Stav 2:1 dával do druhého poločasu náději pro mužstvo Vlčnova, ale hned ve 48. minutě Kukla pronikl do pokutového území, nahrál volnému Martišovi, jehož střela skončila na tyči a od brankáře Chvojky se míč dostál do do branky.3:1. V 75. minutě nejprve pronikl lehce do pokutového území hlučanů Palička, našel volného Šmatelku, který překonal brankáře Fojtíka. 3:2. Hned z protiútoku však Šipka poslal tvrdý centr z pravé strany do pokutového území Vlčnova a kapitán hostí Tománek si míč vrazil do sítě. 4:2. Pak měl šanci ještě hostující Fibichr, na druhé straně vychytal Zalubila a Dohnala Chvojka. Domácí si vytvořili více šancí a zaslouženě vyhráli. Sestava: Fojtík, Horák, Zalubil, Machala A., Šimčík, Kukla ( Athang), Galuška, Dohnal, Botek, Martiš, Šipka (Sagula).