2. kolo - Mistrovské utkání 12. srpna 2016 17:30
Spartak Hluk 3:1 TJ Slovácká Viktorie Bojkovice
TJ Spartak Hluk-Bojkovice 3:1

V sobotní hodovou sobotu 12.8.2016 přivítala hlucká jednička mužstvo Viktorie Bojkovice. Do zápasu nastoupili všichni hráči, kteří byli schopni hrát. Scházeli Lipoti, Kukla, Dohnal, Galuška a Šimčík. Hned v 1. minutě unikl po pravém křídle Bihári a jeho centr tečoval Pavel Kryl pouze na břevno. Potom se hrála vyrovnaná partie. Byl to opatrný fotbal, domácí byli však víc nebezpeční, i když 100% šance si nevytvořili. Pak přišla 40. minuta a Jurásek nádhernou střelou pod břevno zajistil domácímu mužstvu vedení 1:0. Ve 42. minutě šel míč k brankáři Urbánkovi, Bihári ho presoval a hostující brankář udělal hrubici, což už nebylo pro tak zkušeného hráče jako je Radek problém dopravit míč do sítě Bojkovického mužstva podruhé. Ve druhém poločase hosté přidali na důrazu a agresivitě, na což doplatil obraný štít hluckého mužstva Saša Machala. Vystřídal ho Athang, který měl za sebou už utkání dorostu a navíc jeho zkušenosti nelze srovnávat se zkušenostmi Saše Machaly. Když vystřídal David Sagula Juráska, tak měli Hlučané na hřišti dva hráče ročníku 1998, jednoho ročník 1997 a jednoho ročník 1996, což byla nevýhoda, protože hosté chtěli se zápasem něco udělat a domácímu mužstvu scházela zkušenost. V 75. minutě se však dostál po velmi pěkné kombinaci do úniku Pavel Kryl, který nezaváhal a zvýšil už na 3:0. Hosté se sice snažili, ale šance si nevytvářeli.V 88. minutě se dostal do úniku David Sagula, ale Urbánka se mu nepodařilo překonat. I když hosté měli větší tlak, domácí neustále hrozili rychlými kontry. Až přišla 90. minuta a Varga po akci, která zaváněla ofsajdem snížil na 3:1. Vzhledem k tomu, že se domácí potýkají s marodkou a neúčastí svých stabilních hráčů je to zasloužený úspěch. Sestava: Fojtík, Horák, Zlínský, Zalubil, Machala Jan, Kryl (Ševčík), Bihári, Machala A. ( Athang), Martiš, Machala O., Jurásek ( Sagula)