6. kolo - Mistrovské utkání 10. září 2016 16:00
Spartak Hluk 3:0 TJ Dolní Němčí
TJ Spartak Hluk - TJ Dol.Němčí 3:0

V sobotu 10.9. se hrálo derby Hluk-Dolní Němčí. Bohužel, je to jen vzpomínka na minulé doby. V hledišti byl cca 250 diváků, oproti dobám, kdy tady bývalo 1000 diváků. Fotbal už netáhne tak, jak dříve. V Dolním Němčí byli zvyklí na vyšší soutěže, a také na lepší fotbal . Nyní nemají hráči takovou formu ani kádr, který by mohl v momentální dispozici ohrozit mužstvo Hluku. V prvním poločase byla hra velmi neurovnaná, hráči Dolního Němčí plnili své úkoly a domácí nebyli schopni se vypořádat s bojovností a pohybem kluků z Dolního Němčí. Jinak však byli chlapci z Dolního Němčí málo nebezpeční pro domácí branku. Ve 30. minutě předvedl Jan Dohnal velmi dobrou individuální akci po levé straně, nádherně přihrál Martinovi Zalubilovi a ten s přehledem překonal hostujícího brankáře.1:0. V 50. minutě se dostal do brejku Bihári a ten už ví, co s míčem udělat. Zakončení k tyči je jeho specialita. 2:0. I potom se hrál takový urputný fotbal, až do 80. minuty, kdy se u postraní čáry dostávál k míči Zalubil, ale brankář Dolního Němčí Škařupa ho nesmyslně fauloval a rozhodčí Filgas správně zapískal penáltu. Dohnal se nemýlil a stav byl konečný3:0. Sestava: Fojtík, Horák, Machala A., Lipoti, Galuška, Bihári (Athang), Kukla, Machala O. (Ševčík), Martiš ( Kryl), Dohnal, Zalubil.