Zápasy
1. kolo - Mistrovské utkání 6. srpna 2011 17:00
Spartak Hluk 0:1 1. FC Valašský
Hlucké hody - žádné body.
Úvodní utkání nového ročníku Betclic KP mužů 2011/2012 sehráli domácí netradičně již v sobotu,ovšem po dlouhých letech odešli poraženi, kdy rozhodl o osudu utkání rychlý gól z úvodu.

Spartakovci začali s mírnou aktivitou na svých kopačkách,ale paradoxně inkasovali jako první již v 6´,kdy míč zůstal osamocený ve vápně domácích a hostující Jakub Maléř pohodlně skóroval (0:1).V 9´zahrozil hostující Michal Maléř,ale tvrdou střelu Fojtík kryl.Domácí po inkasované brance se snažili o rychlé vyrovnání,ale kazili jednoduché přihrávky a těžko se dostávali do zakončení,kde dominovali hostující obránci. Návod jak by se dalo ztéci soupeřovu obranu dal Michal Zalubil, ale jeho tvrdá střela šla nad.V 29´přišla dobrá šance studenta Dohnala,ale v souboji s brankářem Rožnova nebyl úspěšný.Tutovku však posléze zazdil 'hračička' a přeborník v kličkování Martin Minařík, který hlavou nedosáhl na centrovaný míč do vápna. V 43´mohlo být s domácími zle,nedobře to když M.Maléř střelou do břevna vystrašil všechny početné příznivce.

Druhá půle se nesla ve znamení dobývání hostující obrany,ale všechny pokusy byly zmařeny dobrou poziční hrou Rožnovských a nedovolením domácím se výrazně prosadit v koncovce. Snad jen za zmínku stojí tvrdá,leč nepřesná střela O.Machaly v závěru utkání. Domácí podali na úvod bezkrevný a špatný výkon,kterým zklamali přítomné diváky užívající si hodovou pohodu s krásným letním počasím. Šanci na výsledkový reparát mají hlučané v neděli na půdě Luhačovic.
Domácí
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Jan Machala - - - -
Ondřej Machala - - - -
Hosté
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Talpa Marek - - - -
Majer Martin - - - -
Žitník Rostislav - - - -
Poledník Kamil - 46. - -
Bortl Radek - - - -
Stavinoha Jan - 56. - -
Drápala Milan - - - -
Maléř Jakub 1. - - -
Maléř Michal - - - -
Balejík Rostislav - - - -
Šimek Josef - - - -
Nečas Richard - - - -