8. kolo - Mistrovské utkání 24. září 2016 15:30
Spartak Hluk 5:0 FC Malenovice
TJ Spartak Hluk-FC Malenovice 5:0

V sobotu 24.9.hrálo áčko Hluku doma s Malenovicemi. Od začátku byli domácí lepším mužstvem, ke změně skóre došlo už v 11. minutě, kdy hostující brankář nezvládl hlavičku Martina Zalubila. Už před tím však měli domácí šance, které zaváněly gólem. Hosté pouze bránili a do útoku se vůbec nedostali. V 36. minutě po rohu Galušky, se poprvé v dresu Hluku trefil hlavou Lipoti, a s tímto stavem se odcházelo do šaten. I po změně stran se hrálo pouze na polovici mužstva Malenovic. V 76. minutě po úniku Radka Biháriho vstřelil svůj druhý gól Martin Zalubil. Potom byl po zbytečném faulu v útočné polovině vyloučen po druhé žluté kartě Lipoti a domácí hráli o deseti hráčích. I v deseti však byli domácí o třídu lepší a po úniku Dohnala v 80.minutě to bylo už 4:0. Když v 85. minutě Tomáš Martiš dokončil svoje sólo a zvýšil na 5:0, tak to i nadále vypadalo na exibici domácího mužstva i v deseti hráčích. Hosté si za celý zápas nevytvořili jedinou šanci a na domácí hráče nestačili. Kdyby domácí proměnili všechny své šance hosté by s klidným svědomím mohli odejít s porážkou 10:0. Sestava: Fojtík. Horák, Lipoti, Machala A., Galuška, Bihári, Kukla, Machala O., Dohnal, Martiš, Zalubil (Kryl)