Zápasy
15. kolo - Mistrovské utkání 2. dubna 2017 15:30
Slovácká Viktorie Bojkovice 1:0 Spartak Hluk
Slovácká Viktorie Bojkovice-TJ Spartak Hluk 1:0

V neděli 2.4.2017 hrálo áčko v Bojkovicích. Předpokládalo se, že to bude těžký zápas, přesto jsme mohli uhrát alespoň remízu. Prohráli jsme 1:0. Utkání začalo naší aktivitou, ale ta nevedla k nějaké šanci. Ve 22.minutě zahrával Galuška přímý kop, který skončil v síti Urbánka, ale pomezní rozhodčí signalizoval ofsajd, i když se míče nikdo nedotkl. Takovou branku jsme viděli v lize v minulém utkání Plzně a byla uznána. Domácí bojovali na hranici sebeobětování a to se jim vyplatilo. Ve 32.minutě zahrávali rohový kop, kde se po odhlavičkování dostal míč k Danu Vaculovi, který měl tolik času, že si míč nechal skočit a zamířil přímo do šibenice. 1:0.Kdo měl mít na starosti Dana, to musí zhodnotit trenér Václav Uhlíř. Před koncem poločasu měli domácí několik šancí zvýšit svůj náskok, ale proti byl hlavně Josef Fojtík. Těsně před koncem poločasu Martiš špatně vyhodnotil situaci a nepřihrál volnému Ondrovi Machalovi, který byl v lepší šanci. Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím gólového manka. Domácí bojovali ze všech sil, jejich morálka byla na vysokém stupni. Od 60. minuty se hrálo na jednu branku. Centr za centrem přicházel do pokutového území domácího mužstva, ale našemu mužstvu schází jistota v zakončení.Na to si asi budeme muset počkat. Není to taková lehkost z podzimu, všechno je upracované, schází finální přihrávka a moment překvapení. Domácí však podnikali rychlé brejky, které však nedokázali zakončit jednak vinou terénu i vlastní zbrklostí. V posledních vteřinách zápasu se míč dostal k Dohnalovi na hranici malého vápna. Branka volná, za jiných okolností jistý gól. Ale, bohužel v nynější formě se i takové šance nepromění. Snad to vyjde v sobotu proti Nivnici. Sestava: Fojtík, Horák, Lipoti, Machala A., Galuška, Martiš (Baroň), Kukla, Machala O., Dohnal, Bihári, Zalubil.