24. kolo - Mistrovské utkání 3. června 2017 15:00
Spartak Hluk 3:2 FC Koryčany
TJ Spartak Hluk-FC Koryčany 3:2

V sobotu 3.6.2017 hrálo áčko doma s Koryčany. Naše očekávání, že by už mohl hrát Radek Biháry nám zhatila DK Zlínského kraje, která nezohlednilo to, že Radek stál už 4 zápasy a start mu zatím nepovolila. Navíc Saša Machala odjel s ženami Slovácka do Plzně, takže to bylo dvojnásobné oslabení. Přesto už v 5. minutě po rohovém kopu dorazil do sítě míč Zdena Horák a bylo to 1:0. Z toho jsme se však dlouho netěšili, protože roh kopali tentokrát hosté a Mušálek v 9. minutě z první překonal Fojtíka v brance a bylo to 1:1. Udržovali jsme si převahu, ale hra byla taková rozháraná. Do několika menších šancí se dostál Martiš, ale branku se mu dát nepodařilo. Za zmínku stojí dělovka Baroně z hranice pokutového území, která se odrazila od tyče do zad brankáře a ven. V 37. minutě jsme zahrávali další z rohových kopů a Jan Dohnal hlavou zvýšil na 2:1. Tak skončil i poločas, ve kterém hosté moc nebezpeční pro Fojtíka nebyli. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním pojistit si výsledek další brankou, měli jsme i šance, ale nedali jsme. Naopak zázračně zachránil na zadní tyči hlavičku hostujícího hráče Josef Fojtík. Přišla 62. minuta, kdy Zalubil při odkopu podklouzl, k míči se tak náhodou dostal Huška a srovnal stav na 2:2. V 75. minutě střídal Zlínský Horáka a asi za 5. minut dostal do uličky balon, zbavil se obránce, ale brankář Vrba ještě stačil vyrazit, ale obránce pak hrál jasné rukou, takže z toho byl P.K., který proměnil Dohnal.3:2. Hosté vrhly všechny své síly do útoku, ale vítězství, které bylo zasloužené jsme už ubránili. velmi dobrým výkonem se představil Petr Baroň, který byl dostatečně rychlý, přesný v přihrávkách a jeho bomba na tyč byla výstavní. Sestava: Fojtík, Horák(Zlínský), Lipoti, Zalubil, Šimčík, Baroň Kryl ( Masařík) Kukla, Dohnal, Galuška, Martiš