Zápasy
25. kolo - Mistrovské utkání 10. června 2017 17:30
Spartak Hluk 2:0 FC Kvasice
TJ Spartak Hluk-FC Kvasice 2:0

V sobotu 10.6.2017 v 17.30 hrálo áčko doma velmi důležitý zápas s Kvasicemi, s mužstvem, které je dlouhodobě velmi dobré a jeho umístění jsou vždy v popředí tabulky. Hosté začali velmi aktivně. Byli pohybliví, technicky dobří a měli chuť v zápase něco dokázat. Ale už v 5. minutě dostal do uličky pěkný balon Tomáš Martiš, který šel sám na brankáře Vymazala. Ten mu však šikovně vyběhl a jeho velkou šanci zmařil. I po tom to byl většinou boj, velmi agresivní, ale jen ve středu pole. Naše mužstvo si nějaké šance vypracovalo, ale výborný Vymazal je zmařil. Hosté si vypracovali jednu šanci po nedorozumění brankáře Fojtíka s obranou. Přišla 45. minuta, naše mužstvo dobře zakombinovalo, v dobré šanci se ocitl Martiš a už se zdálo, že z toho nic nebude, když se míč obloučkem dostal za Vymazalova záda.1:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s úmyslem přidat ještě jeden gól, což se nám podařilo hned v 48. minutě. Po velmi dobré spolupráci Dohnala s Martišem, se do výhodné pozice dostal Jan Dohnal a nekompromisně zavěsil pod břevno. 2:0. Hostům nezbylo nic, než začít hrát na riziko. Měli sice více míč na kopačkách, než naše mužstvo, ale naše brejky byly velmi nebezpečné, ať už v podání Biháriho, Martiše, Dohnala. tak i v závěru Baroně. Někdy to bylo až trestuhodné, že jsme šance nevyužili. Hosté sice bojovali, snažili se s výsledkem něco udělat, ale naše obrana v čele s Fojtíkem byla pevná. Vítězství jsme si zasloužili a teď nás čeká zápas "pravdy" v Napajedlech. Věřím, že to dopadne dobře, pokud mužstvo bude hrát s takovou chutí a zápalem jak hrálo v sobotu. Sestava: Fojtík, Horák, Zalubil, Lipoti, Machala A., Bihári, Kukla, Galuška, Dohnal, Martiš, Machala O. (Baroň)