2. kolo - Mistrovské utkání 12. srpna 2017 17:30
Spartak Hluk 1:2 FK Baťov 1930
TJ Spartak Hluk-SK Baťov 1930 1:2 p.k.

Hodová sobota 12.8. nebyla pro hlucké mužstvo moc šťastná. Do Hluku přijel ambiciózní tým SK Baťov 1930. Když hned ve 2. minutě po rohu Straňáka prodloužil míč Zalubil na Horáka, tak to bylo 1:0 a zdálo se, že bude hrát vše do karet domácího mužstva. Hosté se brzy otřepali a začali hrát svoji technickou a rychlou hru se kterou měli domácí hráči potíže. Když ve 20. minutě vyrovnal Kašík na 1:1, tak se to stalo po nedůrazu všech hluckých hráčů v obraně a záloze. V 35. minutě měli domácí velké štěstí, když hlavičku hostujícího hráče vyrazil Fojtík jen na břevno. Do druhého poločasu nastoupili domácí hráči s vědomím, že tento výkon nemůže domácí fanoušky nijak nadchnout. Ale obraz hry se nezměnil. Hosté byli po všech stránkách lepší, vytvořili si dobré šance, ale obrana domácích včetně brankáře Fojtíka odolávala. I domácí měli šance Němcem, Straňákem a hlavně Martišem, ale ani oni o výsledku nerozhodli. V jeden moment šlo 6 hráčů domácích na 2 hráče hostí, ale ani tuto výhodu domácí nevyužili, a tak skončil zápas smírně 1:1. Nakonec rozhodli P.K, kdy se za domácí netrefil hned v 1. sérii Marek Němec a potom v 6. sérii Otrusiník, a tak po zásluze si dva body vezou hosté z Baťova. Sestava: Fojtík, Horák, Zalubil Martin, Machala Alexandr, Baroň, Zálešák (Otrusiník), Němec, Kukla (Šimčík), Dohnal, Martiš, Straňák.