13. kolo - Mistrovské utkání 29. října 2017 14:30
Spartak Hluk 2:0 FC Rožnov pod R.
TJ Spartak Hluk-FC Rožnov pod Radhoštěm 2:0

V neděli 29.10. hrálo hlucké áčko proti mužstvu Rožnova pod Radhoštěm. V ,,dušičkovém počasí" byli domácí od začátku lepší, i když bojovali taky proti silnému větru než však proti soupeři. Ve 13. minutě nastřelil Ondra Machala tyč a v 25. minutě Radim Straňák nedokázal usměrnit míč do branky z velmi výhodné pozice. Ve 40. minutě se Zalubil obtočil okolo domácího obránce a jen těsně po teči minul hostující branku. Hosté, i když měli vítr v zádech žádnou brankovou příležitost si nevypracovali. Pro velmi silný vítr a hustý déšť  byl zápas na hranici regulérnosti,a le nezbývalo nic jiné než se s tím vypořádat. Ve II. poločase ustal vítr, ale ne převaha domácího týmu. V 55.minutě po akci na pravé straně se dostal do dobré pozice Jan Dohnal a nezaváhal 1:0. I potom byli domácí lepší,  Straňák z trestného kopu trefil břevno, ale stále bylo nebezpečí, že hosté mohou dát náhodnou branku z brejků. Ve 82. minutě byl faulovaný Martiš a byla z toho penalta, kterou proměnil opět Dohnal 2:0.O vítězství domácích nebylo pochyby, protože byli po všech stránkách lepší. Bylo by dobré potvrdit svoji formu v posledním zápase podzimní sezóny v Bystřici pod Hostýnem. Potěšilo by všechny příznivce fotbalu v Hluku.

Sestava: Fotík, Baroň, Zalubil, Horák, Machala A., Zálešák (Němec), Dohnal, Galuška, Machala O., Martiš Straňák ( Kuřina)