Zápasy
2. kolo - Mistrovské utkání 14. srpna 2011 17:00
Luhačovice 2:1 Spartak Hluk
Umřeli na šance.
V nedělním dopoledni se hrál na luhačovické umělce v areálu Radostova od začátku zajímavý a pohledný fotbal.V sestavě hostů nastoupila i čerstvá posila a 'mladá jiskra' ze St.Města Adam Zelinka a nevedla si vůbec špatně na postě stopera.

Úvod měli v režii domácí, kteří jej přetavili v sérii rohových kopů, které hosté odvraceli někdy i s námahou mimo pokutové území.Po jejich náporu začali vystrkovat růžky i hosté,ale v koncovce byli mepřesní či řešili situace složitěji než by se dalo předpokládat. Hlavně šance Juráska, který šel téměř sám na gólmana,ale střílel vedle nebo průnik Dohnala, který misto střely volil přihrávku do země nikoho. V 21´z jedné takové akce však hosté propadli,domácí zaútočili a v čistém souboji s hostujícím obráncem domácí hráč upadl a rozhodčí daroval domácím přímý kop. Tvrdou střelu však Fojtík vyrazil pouze před sebe a dobíhající Šenovský dal úvodní branku. Hosty obdržená branka nedeprimovala, hráli,tvořili, ale ve finální fázi byli zbrklí a šance nedokázali dovést do finálního zakončení.

Druhý poločas chtěli hosté výsledek změnit, ale stejný obraz z první půle byl k viděni i v půli druhé. V 60´domácí udeřili podruhé,kdy rychlý brejk po straně zakončil tvrdou střelou po zemi Košárek,která ještě nešťastně prošla pod Fojtíkovým tělem (2:0). O pár minut později to mohlo být i o tři branky, ale dobrou střelu Košárka Fojtík bravurně vytěsnil na roh.Pak se však domácí zatáhli a začali bránit výsledek.Hlučané získali velkou územní převahu,ale ani výborná šance Dohnala, který šel sám na branku Soukeníka či střela Juráska v brance neskončili. Alespoň čestný úspěch hostů tak zaznamenal v 93´ Martin Zalubil,který využil špatně zahraný ofsajd systém domácích a prostřelil gólmana (2:0). Spartakovci již ve druhém utkání nebodovali a situace tak začíná být nepříjemná s ohledem na další těžké zápasy v soutěži.
Domácí
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Soukeník Ondřej - - - -
Haloda Tomáš - 57. - -
Pantálek Lukáš - - - 87.
Košárek Jan 60. - - -
Kovařík Petr - - - 46.
Šenovský Pavel 21. - - -
Rejda Ondřej - - - -
Bernátek Martin - 41. - -
Pešek Radim - - - -
Galuška David - - - 90.
Polách Marek - - - -
Střídali:
Smištík Petr - - - 46.
Červenka Zdeněk - - - 87.
Kuchař Josef - - - 90.
Hosté
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Jan Machala - - - -
Igor Hrdina - - - -