16. kolo - Mistrovské utkání 8. dubna 2018 15:30
Spartak Hluk 5:0 FK Chropyně
TJ Spartak Hluk-FK Chropyně 5:0

V neděli 8:4. 2018 hrálo hlucké áčko doma s posledním mužstvem KP s Chropyní. Už ve 3. minutě unikl po pravém křídle Bihári, nacentroval před branku hostů, kde byl dobře postavený Martiš, který nedal hostujícímu brankáři šanci. 1:0. Kolik bylo gólových situací nebudu popisovat, bylo jich hodně. Naproti tomu Chropyně si nevytvořila ani jednu nebezpečnou situaci. Kluci z Chropyně určitě neprožívají dobré období. Hrají sice obětavě a snaží se, ale schází kvalita. Ve 33. minutě dostal za obranu pěkný pas Marek Němec, který po úniku vstřelil svůj první gól za Hluk. 2:0. To byl poločasový výsledek, velmi mírný. V 48. minutě po dobývání Chropyňské branky vstřelil svůj druhý gól Tomáš Martiš.3:0. V 51. minutě napřáhl na pravé straně Mira Machala a jeho střela po teči hostujícího hráče skončila v síti. Byla to rovněž první Mirova branka v dresu áčka. 4:0. V 72. minutě se konečně dočkal i Radek Bihári, křížnou střelou k tyči zvýšil na konečných 5:0. Byl to poměrně snadný zápas, protože mužstvo Chropyně není nadarmo poslední se 3 body. Uvidíme, jak bude naše mužstvo pokračovat dále. Momentálně je na 3. místě a příště o něj bude bojovat s Morkovicemi. Sestava: Fojtík, Otrusiník, Zalubil (Baroň), Horák, Machala A., Bihári, Kukla, Dohnal, Machala O. (Machala M.), Martiš Tomáš, Němec ( Martiš Roman)