Zápasy
29. kolo - Mistrovské utkání 10. června 2018 17:00
Spartak Hluk 3:2 Elko Holešov
TJ Spartak Hluk-SFK ELKO Holešov 3:2

V neděli přijelo do Hluku velmi ambiciózní mužstvo z Holešova. Loni ještě divizní mužstvo má ve svém středu velmi kvalitní hráče, kteří prošli vyššími soutěžemi například Číhal v Hulíně, Čep a Kryl v Olomouci. Naše mužstvo nezačalo dobře, v 15. minutě uklouzl v pokutovém území Otrusiník a pro Polomíka už nebyl problém dostat míč do naší sítě. 0:1. Naši hráči si udržovali převahu, hosté byli nebezpeční v brejcích. Měli jsme dost možností vyrovnat, ale přišlo to až v 45. minutě, kdy po levém křídle unikl Bihári, odcentroval na šestnáctku na Miru Machalu a ten střelou k tyči vyrovnal 1:1. Druhý poločas jsme začali mnohem lépe. V 53. minutě unikl opět Bihári tentokrát na pravé straně, přihrál před branku, kde byl volný Kukla, který dal druhý náš gól. 2:1. V 55. minutě to byl opět Radek Bihári, jehož únik a centr před branku zužitkoval tentokrát Martiš. 3:1. Hosté začali lépe kombinovat ve snaze zvrátit výsledek, ale naše obrana v čele s Fojtíkem byla na svém místě. Až do 91. minuty, kdy rozhodčí Mičkal posoudil zákrok Zdeny Horáka v pokutovém území jako nedovolený a Číhal z penalty snížil na 3:2. Byl to velmi kvalitní zápas, nejlepší doma v celé sezóně. Výhra byla zasloužená a je třeba pochválit celé mužstvo, za tak dobrý výkon. Zkušení hosté se dneska museli sklonit před lepším mužstvem. Kromě Biháriho podal skvělý výkon v obraně také Saša Machala. Sestava. Fojtík, Otrusiník (Athang), Horák, Machala A., Galuška, Bihári, Baroň, Dohnal, Kukla, Machala M.(Kryl) Martiš