Zápasy
25. kolo - Mistrovské utkání 16. června 2018 14:30
FC Rožnov p.R. 2:4 Spartak Hluk
FC Rožnov p.R.-TJ Spartak Hluk 2:4

V sobotu 16.6.2016 v nezvyklý čas ve 14.30 hrálo hlucké áčko poslední zápas sezóny 2017-18 v Rožnově p. Radhoštěm. Mužstvo se velmi těžce skládalo, nakonec odjelo 11 hráčů a jeden náhradník, vedoucí dvojky Štěpán "Pasťa " Jurásek. Kromě dvou stabilních marodů Zalubila a Machala O., to dnes ještě byly Fojtík, Machala A., Baroňa Machala Miroslav. Od začátku jsme však byli lepším mužstvem, bylo vidět, že mužstvo z Rožnova není nadarmo sestupujícím mužstvem. Zvláště nebezpečný byl Radek Bihári, který dostával pěkné míče od svých spoluhráčů, hodně jich bylo od Dohnala. Bohužel, jeho centry do pokutového území nenašly našeho hráče. Nebylo štěstí. 2x střílel Radek k tyči, jednou to trefilo tyčku, podruhé brankář Bolf bravurně vyrážel. V 25. minutě jsme založili pěkný protiútok a Tomáš Martiš střelou k tyči získal vedení 1:0, které však netrvalo dlouho. Uprostřed hřiště jsme po minutě propadli, domácí se dostali do našeho pokutového území, kde jsme faulovali. P.K. Proměnil Zetocha a bylo to 1:1. tak skončil i I. poločas. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi úspěšně. Ve 48.minutě se nejlépe zorientoval před domácí brankou Tomáš Martiš a tím dostál náš tým znovu do vedení 1:2. V 53. minutě se dostal do úniku Tomáš Martiš a nedal domácímu brankáři Bolfovi šanci 1:3. Hatrick! To nás trochu uspokojilo a už jsme nehráli s takovým zaujetím. I tak jsme si šance vypracovali, zvláště ta, kdy šli sami na brankáře Martiš s Radkem se měla proměnit. Tomáš však chtěl umožnit Radkovi dát branku ale Bihári měl opět smůlu. I když branka byla prázdná, nevěděl ani Radek, čím domácí brankář jeho střelu vyrazil. Potom v 69. minutě pěknou střelou Zetocha snížil na 2:3 a domácím narůstly křídla. Tady byl trochu špatně postavený Lukáš David, který stál víc před brankou, než je tomu zvykem. Další branku už domácí nestačili vstřelit naopak v 88. minutě po Galuškovém rohovém kopu dal čtvrtou branku Dohnal. 2:4. Takto naše áčko úspěšně dokončilo tento ročník. Všem patří poděkování, protože 42 bodů zajišťuje velmi úspěšné umístění na 7. místě. Sestava: David, Kryl, Horák, Galuška, Otrusiník, Bihári, Vozár, Kukla, Dohnal, Martiš Roman (16 let- střídal Jurásek), Martiš Tomáš