Zápasy
3. kolo - Mistrovské utkání 18. srpna 2018 17:00
FC Velké Karlovice/Karolínka 3:1 Spartak Hluk
FC Vel.Karlovice/Karolinka-TJ Spartak Hluk 3:1

V sobotu 17.8. zajíždělo áčko Hluku do Velkých Karlovic. V Karlovicích se hraje vždy velmi těžce. Domácí mají kvalitní mužstvo. Cesta do Karlovic je vždycky dlouhá, hlavně cesta z Ústí do Karlovic nemá konce. Samá padesátka. Utkání začalo oboustranně opatrně. Ale Karlovice dokázali využít chvilkové nepozornosti Hlučanů a v rozmezí dvou minut dali dva slepené góly. Nejprve se centr na malé vápno šťastně odrazil k Pavelkovi, který z malého vápna neměl problém dopravit míč do sítě. 1:0, To byla 20. minuta. Ve 23. minutě Škrobák vystřelil z hranice pokutového území tak zvláštně, že Červinka nestačil na padající list reagovat. To byla nejhorší část hluckého mužstva. Potom se mužstvo vzchopilo a mělo asi dvě příležitosti, kdy Jaroněk vystřelil jednou do břevna a potom se minul v pokutovém území. Za zmínku stojí situace v 35. minutě, kdy byl jasně sražen rukama v pokutovém území Sedláček, ale rozhodčí Mičkal nic neviděl. Navíc za protesty dostal žlutou kartu Zalubil. V Karlovicích se totiž P.K. proti domácím nepískají. Navíc hlucké mužstvo nemá na rozhodčího Mičkala v žádném zápase dobré vzpomínky. Ale Jinak za stavu 2:0 pískal zápas velmi korektně. Ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem, ale domácí jsou v obraně hodně důrazní a bojovní. V 70. minutě dost nešetrně fauloval Galuška domácího hráč a na hřišti to chvíli vypadalo jak v ringu. Rozhodčí Mičkal s tím měl hodně práce, ale vyřešil to v klidu. žlutou kartou Galuškovi. V 84. minutě jsme kopali přímý kop a mezi tím jsme vystřídali. Jan Sabo nebyl na hřišti ani půl minuty a hne vstřelil gól. 2:1. Vycítili jsme šanci vyrovnat, byli jsme v tlaku a při rohu šel do pokutového území i brankář Červinka , a to se nám nevyplatilo. Domácí rohový kop odvrátili a dostali se do útoku. My jsme situaci nezvládli a dostali jsme rozhodující gól. Myslím, že vysunutí brankáře Červinky byla chyba, protože jsme měli ještě několik rohů, které jsme mohli proměnit ve vyrovnávací branku.

Sestava: Červinka, Šimčík, Zalubil, Horák, Otrusiník (Miroš), Athang (Sabo), Sedláček, Dohnal, Galuška, Machala M. Jaroněk