Zápasy
7. kolo - Mistrovské utkání 15. září 2018 10:15
FK Luhačovice 7:0 Spartak Hluk
FK Luhačovice-TJ Spartak Hluk 7:0

V sobotu 15.9. zajíždělo naše áčko do Luhačovic. Že to bude těžký zápas se vědělo, ale s nakládačkou 7:0 se nepočítalo. Stojí za zvážení, zda celkový kádr Luhačovic je o tolik lepší, nebo je v tom i naše nějaká chyba. Zatímco zkušení hráči Luhačovic hrají sebevědomě, naši hráči se položí hned po první brance. Něco tomu schází a to musí cítit i samotní hráči. Málo běháme, nejsme jako jednotlivci dobří na míči, děláme taktické chyby. Je fakt, že mužstvo je poměrně mladé a nezkušené, ale takový výsledek je hazard s dobrým jménem fotbalového klubu. Pokud budou chtít lepší výsledky, musí více přidat na vůli a bojovnosti. To některým hráčům schází. Málo si pomáháme, při ztrátě míče stojíme a nevracíme se a necháváme to na obraně. Byl to moc nepovedený zápas! Jak se to vyvíjelo? Do 19. minuty se hrálo ve středu hřiště a v této chvíli vypálil z dobrých 25 metrů Martin Pavlíček a bylo to 1:0. V 29. minutě tečoval přihrávku do pokutového území Václav Pavlíček tak šťastně, že se od tyče odrazila do naší branky.2:0. Ve 32. minutě běžel sám na domácího brankáře Jaroněk, ale řešil to velmi špatně. Čistá gólovka! V 37. minutě kopali domácí roh. Naši 4 hráči hlídali přední tyč, ale na zadní stal trestuhodně sám Martin Pavlíček a bylo to 3:0. Ve 40. minutě nás domácí vyškolili . Ťukes před velkým vápnem zakončili nádhernou přihrávkou na Davida Červenku, který tam byl trestuhodně sám na malém vápně. Nebyl pro něho problém zvýšit na 4:0. V závěru prvního poločasu jsme kopali dva rohy po sobě, byla tam i šance, ale nejsme důrazní v pokutovém území. I když se dostaneme do útoku, a náš křídelní hráč centruje do pokutového území, tak tam není nikdo z našich hráčů. Proto ani nemůžeme dát gól. Je to takový hodně jalový fotbal. I druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Domácí hráli, my jsme byli odevzdaní a proto nebylo divu, že v 58. minutě dal Ondřej Červenka 5 gól, v 62. minutě Slobodian 6 branku a v 71. minutě Kořenek Jan 7. branku. Je potřeba se rychle z této ostudy otřepat a v neděli proti Bystřici nastoupit s plným elánem. Sestava: Červinka, Otrusiník (Vozár), Horák, Zalubil, Galuška, Athang, Sedláček, Kukla, Hanák, Mira Machala, Jaroněk.