8. kolo - Mistrovské utkání 23. září 2018 15:30
Spartak Hluk 1:1 FK Bystřice pod Hostýnem
TJ Spartak Hluk-FK Bystřice pod H. 1:2 PK

V neděli 23.9. hrálo hlucké áčko svůj mistrovský zápas v Ostrožské Lhotě proti Bystřic p. Hostýnem. První poločas byl hodně bojovný. Hosté hráli bojovně, rychle a tvrdě a také dobře takticky. Vytvořili si však jedinou šanci, to když po střele hráče Bystřice vykopl z brankové čáry Galuška. My jsme měli několik závarů, z nichž hlavička Zdena Horáka jen těsně minula vinkl hostující branky. Největší šanci měl "spalovač šancí" Jaroněk, který pěkně pronikl až brankáři, ale jeho střela byla prach bídná. Po poločase, v 59. minutě pronikl Navrátil, přihrál před naši branku a pohotový Ondroušek poslal míč za Davidova záda.0:1 My jsme vysunuli Dohnala a Sašu Machalu a v 90. minutě po šikovně rozehraném přímém kopu Galuškou, Dohnal se nemýlil. 1:1. Je škoda dalších ztracených bodů. Umístění na konci tabulky není lichotivé, ale musíme věřit v to, že se to ještě obrátí. Sestava: David, Machala A., Horák, Zalubil, Galuška, Hanák (Otrusiník), Sedláček, Kukla, Dohnal. Machala M. Jaroněk.