9. kolo - Mistrovské utkání 30. září 2018 15:30
SK Boršice 1:6 Spartak Hluk
SK Boršice - TJ Spartak Hluk 1:6

Utkání dvou celků ze suterénu tabulky slibovalo utkání plné bojovnosti a urputnosti a to se také naplnilo. Hosté začali herním náporem a první velkou šanci, kterou ovšem Jaroněk nedokázal přetavit v první gól. Toho se hosté dočkali v 12 min, kdy střelu Galušky dorazil do prázdné sítě Zalubil 0:1. Vedení však nevydrželo dlouho, v 19´ po ošetření domácích, hosté polevili, čehož domácí využili k rychlé kontře, kdy Filipský si položil Horáka a předložil míč Bartošíkovi, který se nemýlil. Poločas se tak dohrál s remízovým stavem.

Druhá půle začala aktivitou hostů výsledkem čehož byla vyložená šance Jaroňka, kterého ve vyložené šanci fauloval Filipský a šel po 2 ZK pod sprchy. Následnou penaltu však Sedláček neproměnil. Hosté vycítili šanci a cpali se do zakončení ovšem kompaktní domácí obrana odolávala. Ovšem nevydržela dlouho, v 67´ propálil brankáře Kukla a hosté vedli 1:2. Za pár minut prolomil střeleckou smůlu Jarońek a bylo to 1:3.  Následně pak domácí zcela odpadli a hosté vstřelil další branky a tak dovedli utkání do vítězného konce s celkovou bilancí 1:6.