15. kolo - Mistrovské utkání 31. března 2019 15:00
Spartak Hluk 2:0 FC Velké Karlovice/Karolínka
TJ Spartak Hluk-FC Velke Karlovice/Karolinka 2:0

V neděli 31. 3.2019 hrálo hlucké áčko svůj mistrák v Ostrožské Lhotě proti dobrému mužstvu z Velkých Karlovic. Od začátku se hrálo opatrně, bylo zde hodně nepřesností na obou stranách, takže i fotbal stal za nic. Ve druhé části obě mužstva přidala na důrazu a přišly i nějaké závary před oběma brankami, ale vyložené šance to nebyly. Ve 30. minutě se zranil Zalubil a nahradil ho Otrusiník. Hosté sice měli více času míč na svých kopačkách, ale udeřilo na jejich straně. Dohnal v 34. minutě zleva odcentroval přímo na nohu Miry Machaly a jeho střela skončila v opačném rohu branky Hostů. Hosté se snažili vyrovnat, ale přišla 43. minuta, kdy byl v pokutovém území sražen Hančík a Jan Dohnal tvrdou střelou k tyči dal na 2:0. Do druhého poločasu nastoupili hosté s vervou, co nevidět korigovat výsledek. My jsme se však na jejich ofenzívu dobře připravili. Hráli jsme ze zajištěné obrany, s cílem vstřelit z brejku nějaký potvrzující gól. Hosté se snažili, ale naši hráči bojovali ze všech sil, takže jim dovolili pouze jednou vážně ohrozit naši branku, To jsme měli štěstí, protože balon skončil na břevně naší branky. I my jsme si vytvořili velkou šanci, kterou zlikvidoval brankář Bil. Nakonec jsme po bojovném výkonu slavili vítězství, které bylo zasloužené. Sestava: Fojtík, Machala A., Zalubil (Otrusiník), Horák, Galuška, Machala M., Zálešák, Dohnal, Machala O. (Athang), Horníček (Hanák), Hančík.