Zápasy
17. kolo - Mistrovské utkání 14. dubna 2019 15:30
Spartak Hluk 0:2 FC Elseremo Brumov
TJ Spartak Hluk-FC Elseremo Brumov 0:2

V neděli 14.3.2019 hrálo hlucké áčko s Brumovem. Od začátku byli hosté lepší, byli rychlejší , důraznější a měli více míč na svých kopačkách. My jsme se jen bránili a Pjajka v brance jsme ohrožovali velmi málo. Zaslouženě šli hosté do vedení ve 34. minutě, kdy Křivánek vymetl šibenici Fojtíkovi branky. 0:1. teprve potom i naši hráči našli více odvahy a ohrozili hostující branku. Největší šanci měl Mira Machala , ale zaváhal. Ve druhém poločase naši hráči přidali, ale důrazní hosté nás jenom zřídka pouštěli ke své brance. Největší naši šanci měl Saša Machala, který prošel obranou Brumova, ale pomezní rozhodčí absolutně nesmyslně odmávál ofsajd, který hlavní rozhodčí odpískal. Rozhodující moment zápasu přišel v 77. minutě, kdy Naňák využil nedorozumění obrany s brankářem Fojtíkem a dal rozhodující gól. V některých fázích bylo hráno hodně tvrdě a rozhodčí měl hodně práce se žlutými kartami. Domácí sice bojovali ze všech sil, nejlepším hráčem byl Hančík, který sváděl tvrdé boje s přesilou Brumovské obrany. I obrana hrála spolehlivě až na jednu chybu, což se v tak vypjatých chvílích stává. Je vidět, že hosté jsou dobře trénováni trenérem Charvátem a určitě neřekli své poslední slovo. Sestava: Fojtík, Otrusiník (Athang), Horák, Machala A., Galuška, Hanák (Horníček), Zálešák, Kukla, Machala O., Machala M., Hančík Dorost hrál s Brumovem 1:1, na penálty prohrál 4:5. Dvojka vyhrála s Uherským Ostrohem B 6:1. Branky: Machala O., 2x, Machala A:, Sabo, Anh, vlastní. Starší žáci vyhráli ve Strání 7:0. Branky dali: Zlínský 3x, Koníček 2x, Matejka, Soviš. Mladší remizovali ve Strání 4:4. Branky: Koníček 3x, Hájek Adam. Na penálty prohráli 1:3.