18. kolo - Mistrovské utkání 20. dubna 2019 16:00
Juřínka 2:1 Spartak Hluk
TJ Juřínka-TJ Spartak Hluk 2:1

V sobotu 20.4.2019 zajíždělo áčko do Juřínky. Domácí celek je sice poslední, ale jeho výsledky jsou většinou těsné. My jsme však domácím dali dárek v podobě vítězství. Od začátku jsme byli lepší a vypracovali jsme si dvě tutovky a u obou byl Hančík. První, Horníčkův pěkný centr neumístil do sítě hlavou, 5 minut na to na malém vápně trefil nohu soupeře. Domácí se sice snažili, ale naše obrana fungovala dobře. Až do 35. minuty, kdy domácí hráč dobíhal ztracený míč do autu, podařilo se mu však z lajny falšovanou přihrávkou odcentrovat na přední tyč. Fojtík však tento míč neudržel a domácí hráč Vavřík pohodlně skóroval.1:0 Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek změnit. To se podařilo v 51. minutě, kdy Saša Machala se několikrát s míčem otočil na hranici pokutového území a střelou k tyči srovnal. 1:1. To nás povzbudilo, a snažili jsme se o další úspěch. Bohužel, v 63. minutě Kukla poslal Fojtíkovi takovou malou domů, že ji zachytil domácí hráč Hyrník a nekompromisně poslal míč podruhé do naší sítě. 2:1. Vrhli jsme všechny síly do útoku, před domácí brankou bylo několik závarů, ale míč do sítě nedošel. Domácí toho využili k brejkům, které však také neuspěly. Ještě v poslední minutě jsme měli šanci vyrovnat, ale střelu našeho hráče brankář Nosálek  vyrazil. Je to škoda, takto prohraný zápas musí velice mrzet. Nejlepším našim hráčem byl Saša Machala, který nejen dobře organizoval obranu, ale pak se zapojil i do útoku, kde svou bojovností byl příkladem ve zteči na domácí branku. Sestava: Fojtík, Otrusiník, Horák, Machala A., Galuška, Machala M., Dohnal, Zálešák, Kukla, Horníček (Hanák), Hančík. Dolní Němčí B-Hluk B 2:2. Branky: Botek, Dohnal. Dorost Kunovice-Hluk 3:0, žáci starší Hluk-Zlechov 5:0. žáci mladší Hluk-Zlechov 9:3.