25. kolo - Mistrovské utkání 8. června 2019 15:30
Skaštice 3:1 Spartak Hluk
TJ Skaštice-TJ Spartak Hluk 3:1

V sobotu 8:6. zajíždělo hlucké áčko do prvních Skaštic. Hrálo se už v 15.30 v Chropyni. V pátek na tréninku se dávala dohromady sestava, a to velmi těžce. Omluvili se Machala A., Horák, Dohnal, Machala Ondra a Galuška. Zraněný je Zálešák, nemocný Šícha. Vzpomněl jsem si na komentáře nivnické webu, kde si také jeho správce několikrát komentoval, jak se jim dává těžko sestava na sobotu nebo neděli. Myslím si, že výsledek odpovídá průběhu hry. Domácí byli častěji u míče, naši kluci hráli organizovaně a bojovně. Ujali jsme se dokonce vedení v 7. minutě, kdy branku vstřelil Kukla. Ale potom přišel na řadu domácí superstřelec Konečník, který ve 12 minutě, 15. minutě a 25. minutě rozhodl o konečném výsledku. To že za poslední dva zápasy vstřelil 8 branek (ostatní hráči 0 branek), jen dokazuje jakou oporu mají Skaštičané ve svém hráči č. 1 v celém krajském přeboru. Druhý poločas byl herně nudný, domácí sice tlačili, ale nějaké šance si nevytvořili. My s mužstvem, které bylo složeno částečně z jedničky, trochu z dvojky a také trochu z dorostu jsme si u vedoucího celku KP velké cíle ani nedávali. Domácí už kolo před koncem slavili vítězství V KP Zlínského kraje. Byl jim předán pohár a potom byla asi oslava, proto se to hrálo asi v 15.30. Sestava: Fojtík, Otrusiník, Horníček, Zalubil, Bílek, Athang, Kukla, Miroš, Martiš, Hančík. Ke konci zápasu pak ještě střídali Kroupa, Krystek a Straka. Dorost vyhrál ráno na Viktorce Otrokovice 4:3. Branky: Martiš 2x, Blaha 2x. Dvojka hrála v neěli 9.6. dopoledne v Mařaticích 4:4, ač vedla v 70. minutě 4:1. Branky: Athang 2x, Machala O., Horníček.