2. kolo - Mistrovské utkání 10. srpna 2019 17:00
Spartak Hluk 1:2 TJ Sokol Újezdec-Těšov
TJ Spartak Hluk-TJ Sokol Újezdec-Těšov 1:2

Sobota 10.8.2019  je den, kdy se poprvé po rekonstrukci stadiónu hrálo mistrovské utkání. Krásné hřiště, okolo pěkně červená tartanová dráha, u kabin umělka a cvičiště pro sportovce všeho druhu. Co více si přát? Jen ten výsledek je zklamáním.

Od začátku to bylo vyrovnané utkání. Nedalo by se říci, že by měl někdo výrazně navrch. Ale v 10. minutě přišel centr z levé strany do pokutového území hostů na malé vápno, tam byl Mira Machala, který míč netrefil a ještě tam byl Vaďura, ale ten poslal míč na tyč. Co více si přát. Potom došla 17. minuta, kdy naše obrana nechala hodně prostoru Lekešovi a ještě více Vaculovi, který mířil k tyči. 0:1. My jsme hráli hodně nepřesně, což vyhovovalo hostující obraně. Ale ve 30. minutě jsme dobře zakombinovali, k míči se dostal Kukla, který zase trefil břevno Pochylého branky. Další smůla pro domácí.

Ve druhém poločase šel na místo levého obránce Horníček a Galuška se posunul do zálohy. Hra se zlepšila a v 65. minutě po rohu si dal vlastní branku Kobzinek. V poli jsme měli sice převahu, ale na zkušené hráče v obraně Újezdce to nestačilo. Červenka, Hráček a Kobzinek jsou už zkušení hráči a naši dorostenci Bukvic, Martiš a Kroupa všichni ročník 2002 zkušenostmi nestačili. Přišla 83. minuta, kdy se do útoku dostal Škařupa a náš nejzkušenější hráč Martin Zalubil ho zbytečně fauloval v pokutovém území, za což dostál Ž.K a k tomu P.K. , který Kobzinek se štěstím proměnil. Tak jsme začali svoji pouť v I.A. třídě skupiny B. Věřím, že se to zlepší, protože kluci na to mají. Je potřeba si věřit a hrát zodpovědněji. K tomu je musí dovést i trenér Jiří Vojtěšek, hráč ze zkušenostmi z Synotu. Sestava: Šícha, Šimčík, Zalubil, Horák, Galuška, Machala M., Kukla, Zálešák, Bukvic (Kroupa), Horníček, Vaďura ( Martiš).