3. kolo - Mistrovské utkání 18. srpna 2019 10:15
FC Viktoria Otrokovice B 4:2 Spartak Hluk
FC Viktoria Otrokovice B-TJ Spartak Hluk 4:2

V neděli 18.8. v 10.15 hrálo hlucké áčko na hřišti Viktorie Otrokovice B. Od začátku jsme se se do soupeře pustili a kopali jsme 6 rohů po sobě, ale míč dostat do branky se nám nepodařilo. Potom trefil Mira Machala tyč, ale zahřmělo na druhé straně, té naší. Poprve se dostali domácí před naši branku v 18. minutě a Janča zcela volný na hranici šestnáctky se nemýlil. Byla to stejná branka jak proti Újezdci. Nikdo proti Jančovi nevystoupil nebránil mu ve střelbě.1:0. Ve 35. minutě jsme kopali P.K. za sražení Zalubila. Zalešák však trefil pouze tyč. Z protiútoku v 37. minutě navlas stejná situace, jak před první brankou. Zcela volný Červenka měl dost času na zamíření a svoji střelu poslal do stejného místa , k levé tyči. 2:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili něco s výsledkem udělat. Série nepočítaných rohů, ale míč dostat do branky ne a ne. Až v 81. minutě se po dalším rohu prosadil Zalubil. 2:1. Chtěli jsme utkání vyrovnat, zapomněli jsme však na obranu a na levé straně jsme udělali dálnici, čehož domácí využili opět Jančou.3:1. V 90. minutě jsme opět snížili Kročilem na 3:2, ale další dálnice na levé straně definitivně vzala naši šanci na remízu. 4:2. Sestava: Šícha, Kročil, Zalubil, Horák, Šimčík, Martiš, Zálešák, Machala O., Galuška, Machala M., Bukvic ( Fruhauf Zdeněk). Bude to velmi těžké, protože příště jedeme do Nedachlebic a potom máme doma Dolní Němčí. Závěr: Kdo ví, zda potkáme ještě takového snažšího soupeře. Není třeba věšet hlavu, ale výkony musí být zodpovědnější.