Zápasy
4. kolo - Mistrovské utkání 25. srpna 2019 16:30
TJ Nedachlebice 3:1 Spartak Hluk
TJ Nedachlebice-TJ Spartak Hluk 3:1

V neděli25.8. hrála hlucká jednička v Nedachlebicích a podlehla 3:1. Branku dal Bukvic, Za domácí 3x Sedlář. Od začátku se hrálo opatrně z obou stran. Domácí se sice více tlačili k naší brance, ale udeřilo v 6. minutě u branky domácích. Bukvic dostal šikovnou přihrávku do pokutového území, uvolnil se a nezadržitelně skóroval 0:1. Utkání bylo nadále vyrovnané, bohužel jsme faulovali u šestnáctky. K míči se postavil Sedlář a bylo to 1:1. To běžela 14. minuta zápasu. Domácí hráli s velkou vůlí a chutí, my jsme je faulovali a dostávali jsme žluté karty. Je však pravda, že některé zákroky na naše hráče zasluhovaly rovněž žlutou kartičku. My jsme nehráli špatně, v poli jsme se domácím vyrovnali, ale před brankou jsme nějak nebezpeční nebyli. Ani domácí však se nějak neprosazovali. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře. Měli jsme velkou šanci hned v 50. minutě, ale nikdo z našich míč do sítě Hájka neprotlačil, Naopak z protiútoku neudržela naše obrana Sedláře, který sám na Fojtíka proměnil na 2:1. Neuplynuly ani dvě minuty a Sedlář dostál pěknou přihrávku v pokutovém území a měl tolik prostoru, že mohl zamířit a po třetí překonat Fojtíka. 3:1. Potom se začalo střídat, domácí byli na koni, my jsme se sice snažili, ale někteří naši hráči podali velmi průměrné výkony. Je fakt, že hrajeme s mladými hráči, kteří se teprve v této soutěži učí hrát. Tvrdost domácích hráčů pocítili jak Martiš, tak i Horníček, po faulech domácích hráčů, kteří hráli velmi agresivně. Rozhodčí byl někdy k některým zákrokům jak domácích a posléze i našich pak hodně benevolentní. Domácí měli ještě dvě příležitosti skórovat, ale Fojtík byl na místě. My jsme se snažili, ale snaha je málo. Třetí prohra za sebou velí obstát v derby s Dolním Němčím v sobotu 31.8. 2019. Sestava: Fojtík, Horníček) Kroupa), Zalubil, Horák, Kročil, Martiš (Fruhauf), Galuška, Kukla, Zálešák, Machala M., Bukvic (Brim). Dvojka porazila v sobotu 24.8. Dolní Němčí B 4:1. Branky: Machala O., Miroš, Bílek. Dorost prohrál v sobotu v Kunovicích 1:0