8. kolo - Mistrovské utkání 21. září 2019 15:30
SK Slovácká Viktorie Bojkovice 3:0 Spartak Hluk
SV Bojkovice-TJ Spartak Hluk 3:0

V sobotu 21.9. hrálo hlucké áčko v Bojkovicích a prohrálo 3:0. Už v pátek na tréninku bylo jasné, že se sestavou to nebude mít trenér Vojtěšek lehké. Opět zraněný je Galuška a navíc z pracovních důvodů nemohl hrát Kukla. Už tak slabý kádr, dostal další trhliny. Do základu museli jít tři dorostenci, mimo to Kroupa odehrál ráno zápas za dorost. I ten dorost nastoupil jen v 11 hráčích. Zranění a různé akce jsou důvodem, že hráčů v Hluku není. Na lavku musel jít čtvrtý dorostenec Fruhauf a Aleš Zlínský. Důvod? Žádný z hráčů z B týmu nemá zájem za áčko hrát nebo také sedět na lavce s tím, že se během utkání určitě do hry dostane. Kluci se budou muset zamyslet nad tím, zda jim záleží na hluckém fotbale nebo jim stačí sebeuspokojení ve dvojce. První poločas byl z našeho pohledu ještě uspokojivý. Domácí se sice tlačili k naší brance, ale nějaké šance si nevytvořili. My jsme vystřelili jednou Zálešákem. To jeho rána těsně minula tyč domácí branky. Měli jsme i několik rohů, ale ta zkušenost schází. Do druhého poločasu domácí na nás vletěli a měli několik šancí. Nakonec v 53. minutě dali Gagem takový upatlaný, ale zasloužený gól.1:0. Od této doby jsme jenom přihlíželi hře domácího celku. Ti svou převahu vyjádřili v 70. minutě, kdy se po zpětné přihrávce na hranici pokutového území trefil do tyče a následně do branky Gago.2:0. Naše hráče to zlomilo jak herně, tak psychicky, takže se čekalo jen dohrání. Ještě v 75. minutě se trefil Slavíček a upravil na konečných 3:0. Co k tomu dodat. Z mizérie se musí dostat celý fotbalový oddíl, protože pokud nepotáhnou všichni za jeden provaz, tak se mohou stát i věci, na které jsme nebyli léta zvyklí. Sestava: Šícha, Kročil, Horák, Zalubil, Šimčík, Martiš, Kroupa (Fruhauf), Horníček, Zálešák, Machala Mir., Bukvic. Dopoledne 21.9 oslabený dorost prohrál v Bojkovicích 4:1. Branku dal Kroupa. Ráno v sobotu 21.9. prohráli starší žáci s Mařaticemi 1:2. Branku dal Hájek Adam. Mladší vyhráli 9:3. Branky: Konečný 3x, Kurtin 3x, Slovák 2x, Hájek Viktor.